Meist kirjutatakse

Noppeid Saue valla kodanik FB lehelt:

Küsimus: “Tere. Sooviks uurida natukene Sauel asuvate lastehoidude kohta. plussid ja miinused? Kes millise kohaga rahul on?”

Triinu P. 2019-07-24
Eks igal on oma kogemus. Meie valisime Kalli-kalli lastehoiu ja jäime väga rahule. Kaalukausile jäi asjaolu, et majas on erinevad ruumid mängimiseks ja tegevuste vahetamiseks, magamiseks samuti eraldi korrus, lisaks suur aed. Kuigi alguses kahtlesin treppide osas, siis tegelikult sai laps sealt just hea oskuse, mida me omas kodus talle pakkuda ei saa – kuidas liikuda treppidel.
Mulle meeldis, et õpetajad olid südamega asja juures ja hoiu juhataja Pirko äärmiselt soe ja abivalmis inimene. Tööjaotus õpetajate vahel on selge ja see annab turvatunnet nii lapsele kui vanemale. Laste suhtes ollakse tähelepanelik, kuid samas lastakse neil pigem ise katsetada ja seeläbi õppida. Seda nautisin väga! Kuigi hoius ei pea otseselt õppetegevust olema, tehakse läbi mängude, laulude ja juttude seda siiski. Me jäime väga rahule 🙂

Margit H. 2019-07-24
Mu vanem laps laps oli Kalli-Kallis ja nüüd on ka noorem. Igati mõnus koht😀. Julgen soovitada 😀😀

Marja R. 2019-07-24
Kalli-kalli on super koht. Meie pere 3 last käisid seal hoius ja olime väga rahul 🙂
——————————————————————————————————

Noppeid meie FB lehelt: Kalli-Kalli Lastehoid FB-s

Esta R. 2016-04-1
Saue vaieldamatult parim lastehoid! Armsad kasvatajad ja kodune õhkkond.

Marja R. 2015-10-28
Nii armas ja kodune koht. Kasvatajad on väga toredad

Kristiina M. 2014-02-4
Koht kuhu laps tahab minna ka puhkepäevadel. Alati silm särab, kui jutt käib lasteaiast
——————————————————————————————————-

Sirli V.  2013-09-13

Ka meie olime väga rahul ja ülimalt õnnelikud, et meie pojal oli võimalus käia Kalli-Kalli lastehoius pea kaks hooaega. See on tõesti koht, kus pühendutakse lastele ( tegu ei ole pelgalt sõnakõlksuga hoiu kodukal). Kõik inimesed, kes seal töötavad on hingega asja juures ja lapsed tunnevad selle kohe ära. Laste päeva kohta antakse rohkelt tagasisidet ja tuntakse lapse vastu huvi. Lastega koos tehakse rohkelt erinevaid tegevusi ( juttude lugemine ja arutlemine erinevate teemade üle, võimlemine, laulmine, koos kokkamine, väikese aialapi eest hoolitsemine jne) ja tõesti nagu Liinagi mainis terve pere on hoidu teretulnud ning tegemistesse kaasatud läbi toredate pereürituste. Lastehoid on kindlasti ka tervist edendava hoiu põhimõtetega. Rõhku ei ole pandud kallitele ja edevatele mänguasjadele, mis laste tähelepanu köidaks ja personalil oma tegemisi teha laseks ( kuid kõik mis lastel vaja on kindalsti olemas ja rohkemgi veel) vaid sellele, et leitakse aega ja piisavalt inimesi lastega tegelemiseks ja nende arendamiseks. Kidlasti igatseme me taga neid hommikuid, kui Kalli-Kallisse minnes tuli uksevahelt vastu värske pannkoogilõhn ning ema süda ei jäänud kordagi muretsema, kuna me teadsime, et laps on väga heades kätes 🙂 Ühesõnaga julgen ma Kalli-Kalli hoidu soovitada kõigile ja ma pole veel kuulnud, et kuskil mujal oleks olemas nii `”soe, hubane ja hooliv pesa” kuhu oma laps usaldada. Loodan, et veel paljudel, paljudel lastel on võimalus selles majas oma esimesed eluaastad veeta seni kuni emmed-issid oma töid ja tegemisi teevad.

viide: Pere24.ee

——————————————————————————————————-

Liina V.  2013-06-26

Oleme väga rahul Kalli-Kalli lastehoiuga. Inimesed (nii vanema- kui nooremapoolsed), kes seal töötavad, on lausa loodud lastega töötamiseks: õhkkond on mõnus ja sõbralik. Iga laps on teretulnud ja ka vanemaid kaasatakse lastehoiu toimetustesse (nt kirbukas, ettelugemiskuu, piknik). Suur aed maja ümber annab mõnusa oma kodu tunde. Lastega tegeletakse palju, justnagu “päris” lasteaias juba…

viide: Pere24.ee

——————————————————————————————————-
Noppeid meie juuni 2016 lastevanemate tagasiside küsitluste vabadest kommentaaridest:

Kodune õhkkond, erinevad mänguruumid, mis on vahvalt sisustatud, koos küpsetamine ja meisterdamine ning palju koos mängimist ja laulmist on Kalli-Kalli igapäeva võtmesõnad.

Selleks, et kogeda, kui hea Kalli-Kalli lastehoid tegelikult on, tuleb oma laps siia tuua 🙂

Imeline koht kuhu oma pisike lapsuke hoidu anda. Kasvatajad on alati heatujulised. Laps läheb suurima rõõmuga iga hommik Kalli-kalli lastehoidu. Aitähh, et olemas olete.

Maja täis naeru, rõõmu ja pannkoogi lõhna! Iga laps on siin väga hoitud ja oodatud.

Meie pesamunal vedas tohutult, et ta sai aega veeta nii toredate kasvatajatega, kes tahavad ja oskavad laste aega sisustada ning pakkuda turvalist keskkonda. Suurimad tänud teile kõigile ning võimalusel tuleme taas tagasi 🙂

Kalli-Kallis on kasvatajaid, keda laps täielikult usaldab, mõnikord ehk rohkemgi kui oma ema. Vahest teeb see kadedaks, kuid samas olen õnnelik ja rahul, et mu laps on hästi hoitud.

Aitäh toreda aasta eest! Soovitan kõigile! Tore, päikseline ja ruumikas päevahoid. Lapsele väga meeldis.